Dzień Dziecka na sportowo
1 czerwca wszystkie dzieci, te małe i te duże, świętowały Dzień Dziecka :) W tym roku tematyką przewodnią był sport. Oprócz zabaw integracyjnych, odbywały się zawody sportowe. Poczuliśmy się jak na prawdziwej olimpiadzie. Wszystkie przedszkolaki brały udział w slalomie z giga gałkami lodowymi, rzucaliśmy do kosza niczym Marcin Gortat :), przechodziliśmy przez tor przeszkód, ale największą frajdą było przeciąganie liny :) a na zakończenie czekał na nas pyszny, zdrowy poczęstunek :) Było głośno, kolorowo, a uśmiechy z dziecięcych buziek nie schodziły :) To był super dzień !!
