Konkurs muzyczny "Przedszkolne Orkiestry"
22 kwietnia odbył się XVII Konkurs Muzyczny „Przedszkolne Orkiestry – w dźwiękach gwiazdy odkrywają, bo muzyczny kosmos w serach mają" objęty HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA ŁÓDŹ oraz dofinansowanym ze środków Miasta Łodzi w ramach zadania Promocja Oświaty. W tym roku, do konkursu, zgłosiło się 11 przedszkoli z całej Łodzi. Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie nr 140, współorganizatorem- Miejska Strefa Kultury - Centrum Twórczości „Lutnia”. Dzięki pomysłowości nauczycielek z łódzkich przedszkoli, mogliśmy wyruszyć w prawdziwie kosmiczną podróż. Wszystkie występy były wręcz kosmiczne:) Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i do zobaczenia za rok :)
