Pokaz magii
Dnia 17 kwietnia w naszym przedszkolu zrobiła się czarodziejsko, a to za sprawą wyjątkowego gościa. Nasze przedszkole odwiedził iluzjonista. Zabrał on przedszkolaki do świata czarów i magii. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i pomagały magikowi w jego sztuczkach. Wszystkim dzieciom występ bardzo się podobał.
