Teatr "Pacuś" - "Przygody psa Kleksa"
7 kwietnia w naszym przedszkolu mieliśmy wyjątkowych gości - odwiedził nas Teatr Pacuś z przedstawieniem "Przygody psa Kleksa". Dzieci z ogromnym zaangażowaniem śledziły losy bohatera, aktywnie uczestnicząc w spektaklu i reagując na jego przygody. To była kolejna wspaniała okazja do rozwijania wyobraźni i kontaktu ze sztuką teatralną.
