Wycieczka do Michałówki
W poniedziałek 18 maja dzieci z wszystkich grup wiekowych z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Michałówka w Woli Czarnyskiej. Podczas wycieczki dzieci poznały mieszkańców gospodarstwa, między innymi koziołka Benka, alpaki, kucyki, kurki i gąskę Balbinkę. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach "Od ziarenka do bochenka", gdzie samodzielnie wyrabiały bułeczki i chlebki. Była też pyszna kiełbaska z grilla. Kolejną atrakcją była możliwość jazdy samochodzikami napędzanymi siłą własnych nóg (mini gokarty) oraz zabawy na 2 placach zabaw, jednak największą atrakcją okazał się przejazd prawdziwym traktorem z przyczepą. Pogoda nam dopisała, dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych, a do Michałówki na pewno jeszcze nie raz wrócimy.
