Zabawy na dmuchańcach w ogrodzie przedszkolnym
Dzisiaj w naszym ogrodzie zrobiło się bardzo kolorowo, a to za sprawą kolorowych dmuchańców :) Pogoda była wyśmienita, dzięki czemu mogliśmy cały dzień spędzić na aktywnym skakaniu :) Bardzo dziękujemy za zorganizowanie takiej atrakcji :) i z całego serca polecamy dmuchańce od pani Ani z grupy Biedronki i Pszczółki :)
